La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1181 Culés

6

Wiadomo, że w większości za wyniki w sporcie odpowiadają zawodnicy, jednak trener też robi swoje. Setien to po prostu "wuefista" i tyle. Dopiero 4 mecze, a już wczoraj na trybunach w meczu z Mallorca kibice krzyczeli "Dimision". Szkoda że ktoś taki był kiedyś w Barcy, a jego zarobki były chore w stosunku do jakości, zresztą pasterz ciągle płacze o brak pełnego wynagrodzenia.

1

@KrwawiaceoczyVEB Setien, Koeman, Xavi - żaden nie zdradza oznak talentu trenerskiego. A my takich ludzi wybieramy by pełnili newralgiczną funkcję

0

@KrwawiaceoczyVEB Nie jestem jego fanem, uważam że to jednowymiarowy trener ale facet ma swoją filozofie i chce grać w konkretny sposób, dostał drużynę w środku sezonu i nie ma szans wprowadzić swoich założeń grając co 3 dni. Ocenimy go po mundialu jak trochę popracuje.

0

@Comentateiro Bezsensowne porównanie. Koeman i Setien są trenerami od lat. Xavi dopiero 2 sezon ma doczynienia z poważnym trenowaniem.

konto usunięte

2

@KrwawiaceoczyVEB i został wybrany na osobę, która ma wyciągnąć klub z poważnego kryzysu.
Brzmi logicznie :P

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?