La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1398 Culés

1

Chyba najlepszy film na netflixie, który oglądałem w tym roku, ciekawa tematyka i fajnie zrealizowana.
https://www.filmweb.pl/film/Przewrotny+umys%C5%82-2020-847717

2

@Medium Najlepszy film jaki oglądałem na Netflix w tym roku to "Na Zachodzie wciąż bez zmian", ale jeszcze nie widziałem tego, a opis jest intrygujący.

1

@MesQueUnClub_87 Niestety nie lubię filmów wojennych, nawet kompani braci nie skończyłem, czy szeregowego rayana, ostatnio wojenny film jaki oglądałem to wróg u bram bodajże, no i coś typu bękarty wojny, lub furia.

1

@Medium To ja bardzo lubię. "Szeregowiec Ryan" to jeden z moich ulubionych filmów tak w ogólnym rozrachunku. "Wróg u Bram", "Pluton", "Pełen magazynek", "Czas Apokalipsy", "Pianista", "Przełęcz Ocalonych", "1917", "Cienka czerwona linia", "Listy z Iwo Jimy", "Ocalony", "Wzgórze rozdartych serc" czy "Byliśmy żołnierzami" to według mnie świetne filmy, a wczoraj właśnie oglądałem jeszcze na Netflix " Cienie pod powiekami".

1

@MesQueUnClub_87 A Pianista to wiadomo, że świetny, tak samo jak " życie jest piękne" i coś typu Pearl Harbor z wątkami miłosnymi. Te cienie pod powiekami sobie chyba włączę, bo i tak nie mam tytułu żadnego do obejrzenia

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?