La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1292 Culés

3

Powiem Wam tak, po pierwszych 35 min myslalem, ze bedzie tragicznie.
Bramka z dupy, wyrzucenie Lewego, Busquets z De Jongiem sabotowali spotkanie.
Wtedy zaczela sie druga polowa i druzyna wyszla odmieniona, Osasuna nie liczac bramki z kapelusza nie byla lepsza druzyna. Barca ich zdominowala grajac w 10.
Dlaczego ? BO MUSIELI BIEGAC I WALCZYC zeby nie bylo kompromitacji.
Jak jakims cudem Xavi przemyci troche fizycznosci w tej projekt to moze, to naprawde dobrze wygladac bo mamy zawodnikow do tego (Kounde, Araujo, Balde, Gavi, Raphina,Lewy).

0

@wroner ale Ty wiesz że w większości meczów biegamy więcej od przeciwnika lub są to zbliżone wartości???
Więc w bieganiu bym nie upatrywał naszych problemów.

1

@wroner czyli Xavi cos jednak zmienia w tym zespole podszas meczow, zarzuty nie tak dawno...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?