La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1563 Culés

0

Pytanie czy mielismy autentycznie pecha w LM (kontuzje, sędziowie), czy liga hiszpanska bardzo podupadla.

0

@FioletoweOczy Te drugie rozwiązanie jest prawidłową odpowiedzią.

4

@FioletoweOczy Można tu mówić o sędziowaniu w dwóch spotkaniach to na pewno i kilku dobrych setkach gdzie dopisało nieszczęście. Mecz z Bayernem gdzie Lewandowski nie wykorzystał dwóch setek a Dembele był faulowany w szesnastce, kto wie jakby się to potoczyło. Następnie mecz z Interem na ich podwórku, gdzie także zawiniło sędziowanie i mogło się to skończyć zupełnie inaczej w dodatku jeszcze ta kontuzja Araujo i Kounde którzy nie wystąpili w rewanżowym spotkaniu na Camp Nou z Interem co przyłożyło się na wynik do którego doprowadził Pique.

Powiedziałbym, że sędziowanie, niewykorzystane okazje i kontuzje to wszystko przesądziło o braku awansu do kolejnego etapu rozgrywek.

2

@VeVoS Do ostatniego zdania dodałbym Xaviego wystawiającego Raphinhę na lewym skrzydle i pełna zgoda.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?