La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1478 Culés

konto usunięte

7

Niemcy mają plan na finał z Argentyną. Operacja pod kryptonimem "złote dziecko" wraca. Mario Gotze wraca po pięciu latach do kadry.


Z drugiej strony brak powołania Hummelsa brzmi zabawnie, zwłaszcza jak popatrzy się na konkurentów.

konto usunięte

1

@Khajio Tego się nie spodziewałem. Fajnie że wraca. No i Moukoko duże wyróżnienie

1

@Khajio ten Adeyemi który podobno jest fatalny jedzie? To jak to jest? Przyznam się, że żadnego meczu BVB nie widziałem więc nie wiem jaki on poziom prezentuje

konto usunięte

2

@FCB24 Imo to na zasadzie Belly Kotchapa. Są lepsi (wspomniany Hummels), ale to jakby nie patrzeć przyszłość reprezentacji i powinni zbierać doświadczenie. I tak dużo nie pograją, ale za kilka lat to oni będą ważnym ogniwem pomiędzy weteranami młodzikami. To trochę jak u nas ta debata o to, czy powinien zostać Gikiewicz, czy dać jakiegoś młodego trzeciego bramkarza.

I fatalny jest bardzo. Za wcześnie na sprzedanie go, ale przypomina się Immobile czy Schurrle.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?