La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1292 Culés

4

Franek De Jong. Jaralem się tym gosciem straszliwie w Ajaxie. Ostatnie dwa mecze świetny! Dał nam punkty na Ossasunie. Tylko to podtrzymać i przestać grać konie w szerz boiska :) Mimo całej nagonki jaka na niego spadła głęboko wierze, ze będzie kluczowy w kolejnych latach, chłopak TOP

0

@Ricardinio14 trochę problemem jest fakt że ostatnio chce asystować przy bramkach obu drużyn :/

5

@Azi jak Dembele, Raphinia, Busquets i praktycznie każdy z bloku defensywnego, a nawet Lewy raz podał na kontrę niemal bramkowa. Tylko po co to pamiętać jak lud woli proste rozwiązania i jedno nazwisko.

10

@Ricardinio14 zaraz syn paxa cię wyjaśni

konto usunięte

2

@arasz1819 taka narracja idzie z góry więc co się dziwić?

1

@arasz1819 zauważyłeś zapewne że kolega wyżej pisze o de Jongu a nie wspomina o Dembele, Busim ani innych zawodnikach? Ty naprawdę masz jakiś straszny kompleks jak ktoś coś pisze o Holendrze. Może warto uświadomić sobie ze dla większości ludzi jest to tak samo ważny (i równie i objętych) zawodnik jak każdy inny z naszej drużyny.

1

@Solmyr dlatego ja od dołu naprawiam świat:]

@Azi ale nie widziałem żeby prosił Cię o komentarz, który wiadomo jaki będzie.

0

@arasz1819 ja Ciebie też nie prosiłem o komentarz i też wiadomo jaki będzie.

0

@Azi a to już lawina, którą zacząłeś.

1

@arasz1819 wiedziałem że rzucisz coś w stylu "wina Tuska"
Chlopie zajmij się swoimi kompleksami a nie lawinami :)

2

@Azi mój kompleks jest dokładnie taki sam jak wasz co do wartości i siły, ale o przeciwnym zwrocie :]

0

@arasz1819 tylko że ja nie mam problemu z tym że Frankie gra pomimo tego że zdarzają mu się babole. Ale nie mam też problemu o tym mówić. Ty natomiast jak tylko pojawia się coś choćby trochę negatywnego to dostajesz wścieklizny. Nie pisz mi więc o swoich problemach bo Twoje problemy mnie nie interesują.

0

@Azi sam zacząłeś pisać o moich problemach doktorze, a teraz uciekasz? Wam się tylko wydaje, że wy tacy obiektywni jesteście. Nie jesteście w stanie ogarnąć, że to z boku widać. Dokładnie tak samo jak Ty widzisz moje holendroseksualne skłonności.

0

@arasz1819 co z boku widać? Widać tylko to że nie mogę napisać czegoś co jest prawdą o de Jongu bo przychodzi frustrat z pianą w gębie :D

0

@Azi ależ niekumaty misiek jesteś:]

0

@arasz1819 najwyraźniej. Możesz sobie uważać że jestem nieobiektywny tylko dlatego że nie mam problemu z napisaniem "Frankie popełnił babola". Nie wiem gdzie tutaj jest Twoim zdaniem nieobiektywność ale w sumie mało mnie ochłodzi jak definiujesz sobie to słowo.

0

@Azi na szybko koment z meczu ostatniego. Pochwała de Jonga wygląda tak: "Frankie totalnie spartolil żeby za chwilę zostać bohaterem" :] a wcześniej oczywiście bardziej negatywne i to z tym ironicznym MoTM. Ale przecież to wszystko z czystego obiektywizmu. Wystarczy tej karuzeli obiektywizmu. Pa

0

@Ricardinio14 chłopaki, spokojnie ja tylko wyraziłem swoje nadziej wobec Frank, który moim SUBIEKTYWNYM zdaniem nie zasługuje na wiadro pomyj, które wiele osób na niego wylało. Podoba mi się jego swoboda i dla mnie jest TOPOWYM grajkiem. Podkreślam słowo SUBIEKTYWNY( w razie W, proszę wygooglować). Pozdrawiam

0

@Ricardinio14 każdy popełnia błędy. Fajnie gdyby ich nie było, ale tak jak on wyprowadza piłkę, to nikt inny. Potrafi minąć kilku gości i tym robi przewagę. Pedri czasami gra podobnie. Mam nadzieję że Frenkie to nasz zawodnik na lata.

0

@arasz1819 i jak rozumiem w Twojej ocenie komentarz "Frankie totalnie spartolil żeby za chwilę zostać bohaterem" jest negatywny :D

1

@gaucho104 dokładnie. Zachowując proporcje. Czasem gdy Frankiee czy Pedri mijając kilku obrońców jednym kontaktem czy balansem ciała mam flashback Don Andersa:)

0

@Ricardinio14 Chyba w meczu z Almeria Frankie zagrał (pewnie z Alba albo Torresem bo to było z naszej lewej strony) przepiękna klepkę. Minęło wtedy całą linię jednym szybkim podaniem. Moim zdaniem powinniśmy szukać bardziej takich zagrań niż pojedynków, choć Frankie ma to do siebie że jak widzi lukę (miejsce nie zawodnika;) to musi w nią wejść z piłką. Na szczęście dobrze potrafi się z nią utrzymać. To na pewno jest zawodnik stylem pasującym do Barcelony - szkoda że nie udało się z niego wykrzesać maxa

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?