La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1302 Culés

4

Mega się patrzy na filmiki gdzie cywile witają wojsko Ukraińskie, piękne obrazki.


0

@draxidox Wojska rosyjskie: przecież to my mieliśmy być wyzwolicielami.

0

@draxidox Witają jeszcze jak witają :) Dobrze wiedzą że jak nie będą witać to wylądują w rowie jako kolaboranci jak na wszystkich innych terytoriach które odbija armia ukraińska :)
Może nawet wylądują na La Rambli jako przykład tego jak armia Ukraińska rozprawia się z zdrajcami ^^ i gawiedź będzie klaskać :)
Jak pięknie słyszeć czysty Ukraiński z ust ludzi którzy całe swoje życie po rosyjsku mówili xD
Niestety to nie tych muszą witać :) To ci kolejni, co przychodzą na już wyczyszczone przez WSU terytoria. Tacy z wydziaranymi swastykami. I będą robić czystkę kolaborantów ... im trzeba pokazywać jak bardzo ukraińscy jesteście i jak bardzo nienawidzicie ruskich :)

No a tak poważnie to nie dziwię się :) Te same osoby witały armię ruską w ten sam sposób tylko w innym języku :) Ludzie po prostu chcą przeżyć jak nie mają możliwości uciec, nie ważne czy pod jednymi czy pod drugimi :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?