La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1566 Culés

9

Tak swoją drogą Włosi od czasów wygrania Mistrzostwa świata 2006:
2010 RPA - faza grupowa ❌
2014 - faza grupowa ❌
2018 - brak kwalifikacji ❌
2022 - brak kwalifikacji ❌

To jest DRAMAT, chyba każdy Włoch po wygranym mundial wysmiał, by Cię jeśli ktoś powiedziałby, że w kolejnych turniejach mistrzostw tak to będzie wyglądało.
Dla porównania Polska od mundialu 2006:
2010 - brak kwalifikacji ❌
2014 - brak kwalifikacji ❌
2018 - faza grupowa ❌
2022 - faza grupowa (minimum) ❌

Jesteśmy na poziomie Italii xD

konto usunięte

12

@AmigoBlancos Italia na poziomie Polski. A tak na poważnie my Polacy powinniśmy się cieszyć z każdego awansu na wielką imprezę. Zwłaszcza ma mundial gdzie tylko 13 zespołów z Europy jedzie.

0

@Janiama Odejdzie Lewy, odejdzie Zieliński i znowu będzie dekada tartaku

konto usunięte

0

@LukaszFan dokładnie

0

@Janiama miałes jakiekolwiek szanse lub cynk ze ktos cie obserwuje pod kątem kadry jakis czas temu ?

4

@Janiama
Ja bym poprawił "z każdego awansu na mundial*"
Nie powiesz, że awansować teraz na ME jest ciężko jak tam wszyscy jadą.
Na Mundial też od przyszłej imprezy zwiększa sie liczba uczestników..

1

@draxidox O to to. Jakim niby sukcesem jest awans na Euro gdzie gra połowa kontynentu? Żadnym, to jest psi obowiązek dla kraju z 40 milionami ludzi i tak rozwinięta infrastruktura sportowa. Dopiero dojście do 1/4 uznałbym za sukces.

konto usunięte

0

@Ptasior Nie napisałem że sukcesem jest awans na ME. Tylko że z każdego awansu powinniśmy się cieszyć. Teraz Polska jest wysoko w rankingu ale to szybko może się zmienić. Spadniemy do trzeciego koszyka i nagle w grupie będziesz mieć Niemcy i Francje i już łatwo nie będzie. To że mamy 40 mln nic nie znaczy. Kwestią czasu jest nasz spadek w rankingu i wtedy może się nasza optyka mocno zmienić.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?