La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 704 Culés

konto usunięte

0

Zobaczymy co dyktator sobie zażyczy.

0

@Emhyr Zimą ciężko będzie kogoś ściągnąć, więc proszę tylko o Bernardo Silve, Inigo Martineza, Foytha i Messiego.

0

@macio_944 tylko tyle, a Haaland?

1

@Pedri16Future W ostatni dzień okienka zatem.

konto usunięte

2

@macio_944 A tak poważnie to pewnie będą rozważać tych co się kończy kontrakt w czerwcu i jak będą w korzystnej cenie to po prostu wykupią w styczniu jeśli mieliby pomóc sportowo.

0

@macio_944 Ale mimo wszystko, będzie trochę nie smak, jak tylko tyle się uda sprowadzić.

0

@Emhyr Może Arnau Martinez, oby tylko nie kupowali Inigo.

konto usunięte

1

@Pedri16Future Inigo na 98% wezmą w lipcu za darmo. Arnau zobaczymy ja bym chciał ale coś czuje że Xavi się już na tego Foytha napalił. Może na Mundialu się ktoś ujawni.

0

@Emhyr Oby nie. Już kupiliśmy talent Wague po mundialu. Za mało miarodajne takie turnieje są....

konto usunięte

0

@PatrykBarca Kupiliśmy też Bravo :)

0

@Emhyr Ale go mieliśmy na radarze już wcześniej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?