- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1560 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
clyde
7
https://zapodaj.net/plik-Jl3iBFqwZPTo by było na tyle jeśli chodzi o moje postanowienia i... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1560 Culés
23
Kurła takich ludzi naród wybrał do sejmu... rzygać się chce. Jeszcze co chłop zaciąga jakby go od pługa oderwali dopiero...
9
@IronSanHybrid Ceny spadają xD Snikers mały 3 zł, mleko 4.5 zł, wspaniale spadają ceny xd
17
@IronSanHybrid Nie moge tego sluchac, to jest zbyt zenujace.
4
@IronSanHybrid Pietrucha cena spadła? Spadła. Premie mu proszę wypłacić.
0
@IronSanHybrid lud wybral tych których mu podstawiono do wybrania ;)
0
@IronSanHybrid Spadają jak samolot podczas startu..
3
@IronSanHybrid ale to zaciaganie to jakis problem? Przynajmniej mowi po polsku w przeciwieństwie do ostatnich ministrów finansow, ktorzy do tego doprowadzili. Ale oni przynajmniej zaciagali angielskim akcentem wiec to ok?
Tak przypomne, że Witos żadnych studiow nie skończyl a 3 razy byl premierem
1
@IronSanHybrid Ech. Ręce opadają jak się słyszy coś podobnego. Jednak ten twój zarzut że akurat zaciąga to taki trochę bez sensu. Przecież to nieistotna sprawa.
0
@ObiwanKenobi Dla mnie brzmi to idiotycznie, a to, że w polityce mamy ludzi niekompetentnych czy nieuków to inna kwestia. Btw obecny MF mówi po PL i mamy co mamy xD
0
@maroon Mnie akurat denerwuje i wyraziłem swoją opinie.
1
@IronSanHybrid Spoko. Ja też tylko wyraziłem opinię na temat Twojej opinii.
0
@IronSanHybrid a dla mnie tak samo denerwujący są tez ci pięknie mówiący i potrafiący nawijać makaron na uszy, którzy są po studiach i jeszcze innych MBA a są równie niekompetentni jak ten zaciągający. Chociaż może ci po studiach są nawet gorsi.
Obecny jest pół roku, poprzedni przyszedł z zagranicy akurat na okres covidowy i był 2,5 roku.
1
@ObiwanKenobi Z irytującą niekompetencją wśród klasy politycznej niezależnie od poziomu wykształcenia się chyba zgadzamy.