- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1560 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
clyde
7
https://zapodaj.net/plik-Jl3iBFqwZPTo by było na tyle jeśli chodzi o moje postanowienia i... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1560 Culés
9
Mam nadzieję, że nikomu tego przypominać nie trzeba, ale tak dla formalności - ta ukraińska rakieta obronna nie musiałaby zostać wystrzelona, gdyby ruscy nie strzelali rakietami ofensywnymi w Ukrainę, w tym tuż przy naszej granicy.
Jak dla mnie to nie zmienia winy ruskich za tę tragedię.
3
@Aragorn33 oho, zaczyna sie. XD
6
@ObiwanKenobi co się zaczyna? Kwestionujesz ostrzeliwanie Lwowa przez ruskich czy prawo Ukraińców do korzystania z własnej obrony przeciwlotniczej?
2
@Aragorn33 Niektorzy mysla, ze wystrzelenie rakiety obrony (sic!) przeciwrakietowej przez Ukraincow to prowokacja zeby wciagnac Polske w wojne.
1
@JimMorrisonFCB i dlatego strzelili swoją rakietą a nie jakąś podkradzioną ruską? ;p
2
@Aragorn33 Cicho, nie psuj narracji. Przeciez to logiczne zeby atakowac jakies terytorium pociskiem obronnym ;)
0
@Aragorn33 mam nadzieje ze trolujesz
0
@Hasszz z czym? Że Rosja jest odpowiedzialna za latające rakiety tuż przy polskiej granicy? Gdyby nie atakowali Lwowa to obrona przeciwrakietowa nie musiałaby działać.
3
@Aragorn33 Śmieje się z waszej narracji, która w 12h zmieniła się o 180stopni. Już się spakowałem, aby jechać na Moskwę a teraz muszę się rozpakować bo okazuje się, ze 2 Polaków zostało zabitych jednak przez Ukraińców wiec nie ma sprawy, lepiej o tym nie mówić a w ogóle to wina Rosji
1
@ObiwanKenobi No to ruszaj na Kijow, nie ma na co czekac.
1
@JimMorrisonFCB haha. Żal mi Was. Zaraz jeszcze będziecie przepraszać Ukraińców za to, ze ci ludzie stanęli w złym miejscu.
0
@ObiwanKenobi A moze dla odmiany napiszesz cos merytorycznego?
0
@JimMorrisonFCB i wzajemnie
0
@ObiwanKenobi Po wszystkich doniesieniach mozna stwierdzic, ze byla to ukrainska rakieta obrony przeciwlotnicznej, ktora nie zdolala stracic rosyjskiego pocisku i na skutek nieszczesliwego wypadku/defektu spadla na terytorium Polski.
Wszelkie glosy, ze byla to ukrainska prowokacja majaca na celu wciagniecie Polski do wojny uwazam za pozbawione podstaw, bo nikt nie bylby na tyle naiwny by sadzic, ze zniszczenie traktora moze byc pretekstem do wejscia NATO w pelnoskalowa wojne.
Prosze.
Oczywiscie jest to wielka tragedia dla rodziny zabitych osob i powinny zostac wyciagniete z tego jakies wnioski. Jakie? Byc moze jakas forma monitorowania nieba nad zachodnia Ukraina w celu wczesniejszego wykrycia potencjalnych niebezpieczenstw.
0
@Aragorn33 Hahaahahaha dobra szkods czasu elo
1
@JimMorrisonFCB a kto pisał o ukraińskiej prowokacji? Ja się śmieje z narracji. Najpierw było, ze to rosyjska rakieta trafiła na pewno specjalnie, aby zaatakować Polskę. Urachamiamy NATO i artykuł 5 lub 4 ( nie pamietam) i lecimy na Moskwę.
Jak okazało się, ze to ukraińska rakieta to ci sami ludzie piszą: w sumie nic się nie stało, bronili się i stad przypadkowo rakieta trafiła do nas, wina ruskich bo jakby nie ostrzeliwali Ukrainy to nigdy by się to nie zdarzyło i w ogóle to nie ma sprawy a wina jest po stronie Rosji.
0
@ObiwanKenobi Na poczatku to byly same spekulacje, ktore szczerze mowiac zlewalem i nie bralem na powaznie.
0
@Aragorn33 czyli generalnie żaden problem że dwóch obywateli RP zostało zabitych przez ukraińską rakietę wystrzeloną przez sasze czy dimę z terenu Ukrainy?
0
@against_modern_football jest problem, ale problemem jest ostrzeliwanie terenów tuż przy polskiej granicy przez ruskich a nie fakt używania przez Ukraińców ich obrony przeciwlotniczej i przeciwrakietowej.