La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1543 Culés

27

Frankie znowu z hejterow zrobił idiotow. Chyba są przyzwyczajeni.

3

@arasz1819 Nigdy się nie nauczą

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@arasz1819 Jedna asysta i zamknął mordy xd Faktycznie ZP dla niego za tą asystę.

1

@arasz1819
''Z taką panienka jak de Jong, który się boi piłki, to daleko nie zajdą Holendrzy.'' - 15 minuta meczu xD

3

@AlexDark00 ty mecz ogladales czy la bambe czytasz?

0

@arasz1819 Oglądam, ty chyba nie widziałeś strat i zmarnowenej 100.

0

@AlexDark00 czyli widziales tylko to co chciałeś. Możesz brnąć dalej. Najlepszy na boisku był, ale to tylko tak ci powiem jakbyś chciał oczy otworzyć.

0

@arasz1819 Najlepszy z najgorszych faktycznie. De Bruyne może się schować. Chłop jest naszym najlepiej zarabiającym piłkarzem, kosztował 86 mln, a gra gorzej niż Pedri za 7 mln.

1

@AlexDark00 o ho skończyły się argumenty z tego meczu to zaczyna się pierdolamento labambowe :] poniżej pewnego poziomu to schodzę tyło żeby z @Rust_Cohle się poszczypac

konto usunięte

0

@arasz1819 dziękuję za komplement

0

@arasz1819 Taka prawda. De Jong jest strasznie nierówny, cały mecz sabotuje zespół, ale poda raz dobrze i to nie w każdym meczu i jest uznawany za TOP pomocnika. Porównaj go do TOP pomocników, którzy o dziwo zarabiają mniej od niego xD i zobaczysz jaka jest przepaść w umiejętnościach.

0

@AlexDark00 ale o czym Ty mówisz? Jakie sabotuje? Wybierają MOtM na tym Mundialu? Przeciez on najlepszy na boisku był. Miał ze 2 straty, le dla rozgrywajacego to żadna nowość. A tyle piłek co posłał to poezja.

0

@arasz1819 Ile posłał? 1 dobrą, reszta straty, lub straty po głupich rajdach. Do tego wrzucenie na minę Van Dijka podaniem do środka będąc przy swojej bramce. Poza asystą średni mecz.

0

@AlexDark00 sorki, ale ja tak nie mogę :]

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?