La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1413 Culés

0

⚽Argentyna-Arabia Saudyjska - komentarz: J.Laskowski-R.Podolinski
⚽Dania-Tunezja - komentarz P.Pełka-S.Mila
⚽Polska-Meksyk - komentarz: M.Borek-J.Michalik
⚽Francja-Australia - komentarz: S.Kwiatkowski-K.Kosowski

Najgorszy komentarz na wieczorny mecz mistrzów świata, reszta ok. Szpaku jutro wchodzi do gry.

1

@AmigoBlancos Nie no. Daliby Polakom tego Laskowskiego z Podolińskim a nie tego Borka.

4

@AmigoBlancos Nie lubię słuchać Podolińskiego, strasznie przemądrzały. Wielki trener co sobie w Podbeskidziu nie poradził poucza wszystkich dookoła.

0

@AmigoBlancos Szpakowski komentuje dopiero w czwartek Brazylię

0

@bodzio10
Wydawało mi się, że komentuje jutro mecz Belgów z Kanada, ale mogę się mylić.

0

@Uukasz_93
Ja za to mam uczulenie na sztuczne emocje i komentarz Sławka Kwiatkowskiego, który został przydzielony na wieczorny mecz Francja-Australia. Nie da się go słuchać.

1

@AmigoBlancos Według rozpiski Iwański

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?