- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1010 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
2
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Ilka
0
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Kozinho.
40
Oszczędzają Haalanda przed transferem do Barcelony
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1010 Culés
2
Pomijając geniusz taktyczny Czesia, najbardziej boli mentalność „chłopców do bicia” naszych piłkarzy.
Pomijając słynne wypowiedzi Szczęsnego czy Krychowiaka, słowa Bereszyńskiego po meczu „wiedzieliśmy, że nie zagramy lepiej od Meksyku”???
Arabia wygrała z Argentyną, Iran strzelił 2 bramki Anglii, nawet Australia potrafiła strzelić Francji, a nasze sieroty nie potrafiły zagrozić równie żenująco grającemu Meksykowi.
4
@ToWinaSedziego jak dla mnie to brakowało tutaj sousy.Albo kogoś w tym stylu.Nie wiem po co gramy na remis skoro sytuacja w grupie każe grać o zwycięstwo a ten meksyk był do ogrania
1
@Borneo nie wiem czy Sousy, ale zgadzam się że wyjście ofensywnie ustawionym zespołem, tylko po to by bronić 2 liniami obrony + osamotniony Lewy na połowie rywala, nietrafione. Ten Meksyk był do ogrania gdyby nie zabrakło jaj przed wyjściem na boisko.
1
@Borneo
Za Sousy to my potrafiliśmy grać ofensywnie i nie baliśmy sie grać w piłke a Czesio to chyba naszym robi pranie mózgu mam wrażenie
Jakby mówił naszym ze grać nie potrafią i ich w tym utwierdzał ze pózniej wychodza na konfere i gadaja ze bedą grać brzydko bo inaczej nie potrafia no Kur...... i w meczu to samo piłka oddskakuje cieżko zagrać na 1 czy 2 kontakty
Jakos za Sousy potrafiliśmy grać Ładnie i nie baliśmy sie rywali czy to Hiszpania Czy to Anglia
Wiec To nie wina Piłkarzy to Wszystko Dzieki Naszemy BETONOWI ktory jest Trenerem....
0
@ToWinaSedziego wiadomo że Sousa nawalił w innym wymiarze ale gra była lepsza