- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1619 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
46 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1619 Culés
1
ktoś orientuje się, jakie scenariusze w ostatniej kolejce, aby Polska i Argentyna wyszły z grupy ?
1
@12Cule34 Jak Arabia nie wygra z Meksykiem to raczej Polska ma pewny awans, może się liczyć bilans bramkowy w tej grupie.
2
Jeśli mamy wyjść my i Argentyna, to musi się wydarzyć coś takiego:
- minimalna wygrana Argentyny z nami (takie 1-0), żeby nie zepsuć nam pozytywnego bilansu bramkowego lub remis,
- minimalne zwycięstwo Meksyku, żeby mieli dalej ujemny bilans bramkowy lub remis (Arabia nie może wygrać, to warunek konieczny).
Chyba nic nie pomyliłem :D
1
@12Cule34 Jeśli dobrze liczę, są trzy warianty na wyjście z grupy Polski razem z Argentyną:
a) w obu meczach pada remis
b) Polska przegrywa różnicą najwyżej trzech goli oraz Arabia remisuje z Meksykiem
c) Polska przegrywa oraz Meksyk wygrywa i odrabia do Polski różnicę bramek oraz Polska ma lepszy bilans fair play od Meksyku.
Każdy wynik w meczu Polski z Argentyną inny niż remis, gdy w meczu Arabii z Meksykiem nie będzie remisu, wyklucza automatycznie albo Polskę, albo Argentynę.
0
@blakkudium Jeśli Polska zremisuje z Argentyną, a Arabia wygra z Meksykiem, to odpada Argentyna. Polska i Argentyna nie mogą grać na remis, jeśli chcą być pewne.
0
@Herbert Fakt, ale pisałem, że Arabia nie może wygrać. To warunek konieczny, jeśli mamy wyjść my i Argentyna.
0
@blakkudium Ja to zrozumiałem tak, że napisałeś dwa odrębne scenariusze. ;)
1
@Herbert Chodziło mi, żeby odnieść się do każdego z meczów osobno. Może zbyt chaotycznie to opisałem :D
1
@Herbert i tak wtedy Argentyna wychodzi bo ma lepszy bilans bramowy od Arabi
0
@xavi890 Kiedy, jeśli zremisuje z nami, a Arabia wygra? To przecież wtedy Argentyna będzie miała wtedy mniej punktów i od nas, i od Arabii. ;)
0
@Herbert nie liczę na nasz lepszy bilans fair play
1
@S_E_B_A Ja też raczej nie, choć i tak mieliśmy furę szczęścia z Cashem, że wczoraj nie wyleciał (on sam zresztą to przyznał).