La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1619 Culés

3

Messi tym razem zasłużone MOTM (nie wiem czy już dostał, ale 99 procent), bo te ostatnie nagrody to śmiech na sali - np. de Bruyne w przypadku Belgów, albo Ronaldo za mecz z Ghaną, gdzie Fernandes musiałby dorzucić chyba kolejne 2 asysty, żeby ktoś na niego spojrzał

0

@okiemtypera_lucaxx95 Zgadzam się.Bruno GOD

0

@okiemtypera_lucaxx95 to fani głosują, więc to nagroda popularności bardziej ;D

1

@okiemtypera_lucaxx95 Nagroda dla CR7 to totalna odklejka.
Lewy też dostał niezasłużenie ale ten przynajmniej był jednym z bohaterów.

0

@Encore Bruno powinien być MOTM

2

@mrboom no to nie nazywajmy tego MOTM, tylko Najlepszy zawodnik zdaniem fanów w takim razie, bo MOTM nazewnictwem powinien być ktoś, kto obiektywnie był najlepszy / kluczowy, a nie ktoś, kto ma najwięcej zaślepionych cymbałów na instagramie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?