La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1540 Culés

1

Oj gdyby tak...
Lewy strzelił karnego z Meksykiem to bylibyśmy już w 1/8 a tak trzeba będzie stoczyć ciężki bój z Leosiami.

0

@Pustelnik Ja bym tam nie gdybał,bo mogło by być różnie.Zamiast gdybania będzie trzeba wywalczyć 0-0 z Argentyną albo korzystną porażkę 0:1,przydałoby się wykorzystywać jakiekolwiek okazje w meczu.

2

@Pustelnik Cytuję Cię z wczoraj: A cóż to tak się wszyscy troszczą o Messiego?
Messi gra jak grał, jak idzie to błyszczy a jak jest pod górkę to spuszcza głowę i człapie.

To całkowicie nieprawdziwe stwierdzenie, wielokrotnie temu zadawał kłam i wczoraj też dał Ci odpowiedź.

A kciuki trzymamy za Polaków!

1

@Comentateiro Co potrafi Messi to wszyscy wiemy...Nie musi czekać na prezenty od sędziego (odnoszę się do karnego i gola Ronaldo w meczu Portugalii) bo sam potrafi wykreować sobie coś z niczego a na odpowiedź co do dalszych losów Argentyny zaczekajmy.
Marniutki Meksyk grający bez linii ataku nie jest tu wyznacznikiem.

1

@Pustelnik I tu się różnimy w ocenie, bo nie ma znaczenia marka rywala (a Meksyk to dobra marka akurat), ponieważ mecz był skrajnie defensywny, zamknięty i wykreowanie akcji graniczyło z cudem. I w tych okolicznościach, Messi zrobił gola z niczego - pod presją, gdy drużyna walczyła o przeżycie. Czyli zrobił coś co zrobiłoby niewielu.

Już łatwiej strzelić gola Realowi, gdy koledzy tworzą po 7 sytuacji w każdej połowie.

No ale nie narzucam opinii, zachęcam do docenienia tego co na to jednak zasługuje.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?