La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 951 Culés

3

Znowu w polskich skokach dzieje się jakiś żart. Znowu tylko nasi weterani punktują i Wąsek do nich doszedł. Ok mamy czwórke na drużynę, ale żeby było lepiej to kolejnych dwóch, trzech powinno regularnie punktować już nie wspominając że możemy podzielić los Finów po odejściu trzech muszkieterów.
Edit. Wolny ocena 1, Zniszczol ocena 1, Pilch ocena 0!
I on skakal z red bullem jeszcze niedawno. Mamy trójkę która nic nie robi i czwórke która punktuje

1

@VegetaPolska Ja tam już się pogodziłem. Odejdzie Stoch, Żyła i Kubacki to skończą się skoki w Polsce. Ktoś powie: "Jak Małysz odchodził to też tak mówili". Okej mówili, ale pod koniec Małysza, Kamil już wygrywał konkursy, a Żyła regularnie punktował. Teraz nie mamy nikogo z takim potencjalem. Liczyłem na Wolnego, ale on zamiast się rozwijać, to się zwija

0

@VegetaPolska Dobrze że w skoki bawi się tylko 5 państw na świecie i nikt nie zauważy jak znikną z pola widzenia w Polsce^^

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?