La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1540 Culés

3

Ten mundial zweryfikował większość przewidywań. Belgia miała grać nawet do półfinału, grają kupę, Argentyna miała wygrać, gra kupe, Hiszpania młody skład na papierze lipa, gra bardzo ładnie, Brazylia miała rozbijać rywali a w sumie męczarnia aż do strzelenia gola, Urugwaj mianowany ćwierćfinalista nie wyjdzie raczej z grupy, Portugalia która miała nie wyjść z grupy na 6 pkt. Anglia wygrała pierwszy mecz wysoko ale już w drugim dała dupy. Fajnie ze niby słabe repki grają taka piłeczkę jak Maroko. Oczywiście nie śmieje sie z nikogo bo sam przewidywałem tak ten mundial. Jak widać piłka jest nieprzewidywalna i piękna, szkoda tylko ze w tak zepsutym miejscu

3

@Janas11224 Polska jeszcze miała po dwóch meczach być już w drodze powrotnej xd.

7

@Janas11224 portugalia miała nie wyjść z grupy?

0

@FcPortoFan1999 No tez, tylko Że my akurat nie gramy ładnej piłki
@trolownik tak wiele osób uważało, możliwe ze przez Ronaldo

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?