La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 520 Culés

2

Zwycięzca naszej grupy będzie miał "autostradę" (w porównaniu do teoretycznych innych ścieżek) do półfinału...Australia i USA/Holandia? Kurczę, nawet Polska by mogła dać radę ;)

0

@Destroyer_of_Worlds Pisałem o tym. Szkoda, że my niestety nic specjalnego nie gramy. No, ale zobaczymy.

0

@Destroyer_of_Worlds jeśli Holandia w 1/4 to przecież niełatwy rywal. W 1/8 z wielu grup ekipy trafią na tego słabszego.

Może to Holandia będzie miała autostradę jak to my zajmiemy 1 miejsce w grupie?

0

@mekston ale jednak Brazylia, Hiszpania, Francja czy Portugalia wydają się trudniejsze, niż Holandia, patrząc na grę tych drużyn.

0

@Destroyer_of_Worlds i Francja czy Portugalia tez unika innych, jedynie Hiszpania i Brazylia beda w tej samej cwiartce.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?