La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1452 Culés

0

Czy to jest dobre,że staram się bronić naszej kochanej Rzeczpospolitej Polskiej reprezentacji w piłce nożnej za wszelką cenę? Nawet pomimo brzydkiej gry,tak jak za Brzęczka?

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@FcPortoFan1999 Nie, ale pod warunkiem, że rozumiesz dlaczego dookoła nie panuje wielka euforia. Awans zawsze cieszy, ale oczekujemy po tej reprezentacji przynajmniej przyzwoitej gry na poziomie "dokładne przyjęcie, dokładne podanie, jakiś strzał", a nie wyjebywania wszystkiego na out.

0

@MesQueUnClub_87 @Ptasior Ja może nie Jestem w stanie jakiejś euforii po awansie,ale troszkę mnie bolą takie najazdy na naszą reprezentację,w zasadzie cały czas,już nawet przed mundialem Ruski powiedziały że trzymają kciuki abyśmy szybko polecieli :C

1

@FcPortoFan1999 No, ale kogo obchodzi co mówią ruskie? oni nas nie lubią, a my ich jeszcze bardziej. Super, że gramy dalej, ale trzeba mówić głośno o tym, że jest mnóstwo do poprawy, a w zasadzie to wszystko jest do poprawy w naszej grze i uważam, że lepszy trener wycisnąłby więcej z tej kadry.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?