La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1452 Culés

konto usunięte

0

2018 rok - JAPONIA vs Polska mecz o awans. Mecz równoległy Senegal vs Kolumbia 74 min Mina strzela dla Kolumbii a Polska przestaje grać i robi się piknik na murawie. Japonia wchodzi do 1/8 finału dzięki mniejszej liczbie kartek.

2022 rok JAPONIA vs Hiszpania mecz o awans. Mecz równoległy Kostaryka vs Niemcy. Niemcy wygrywają do przerwy zaczyna się druga połowa a Hiszpania przestaje grać. Japonia mecz wygrywa i wchodzi do 1/8 finału razem z Hiszpanią.

Coś ta Japonia podejrzana :D

0

@Emhyr Wczoraj to raczej Hiszpanie coś cudowali. Japończycy zrobili po prostu wszystko co musieli, żeby wyjść z tej grupy.

Wracając do meczu z 2018. Było mi wstyd, za to, że w meczu o honor nasi zachowali się jak frajerzy. Jeszcze ten Błaszczykowski stojący przy linii i Grosicki udający uraz. Kompromitacja całkowita.

konto usunięte

0

@Ptasior Niby Hiszpanie ale Japonię to też urządzało. Wyszli z grupy dzięki pomocy Hiszpanii. Ja tam czasami nie wierzę w czysto sportowe rywalizacje i coś poza sceną musi się dziać. Pierwsza połowa to była totalna dominacja i obezwładnienie Japonii. W drugiej nie dość że zaczęli popełniać błędy których nie robili w pierwszej połowie to nawet przestali atakować.

0

@Emhyr Ewidentnie Hiszpanie zagrali na uniknięcie Brazylii w drabince. Zdzwilo mnie to, bo myślałem, że Enrique nie kalkuluje i wyjdzie po wygraną.

konto usunięte

1

@Ptasior Dla mojego kibicowskiego serduszka dobrze że się nie wydarzy mecz Brazylia vs Hiszpania bo to moje dwie ulubione reprezentacje ale co do Enrique to bym się nie spodziewał

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?