La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1100 Culés

18

Powstał mit że Polska reprezentacja wyszła z grupy dzięki grze defensywnej i pragmatycznej, dzięki taktyce Czesława Michniewicza i najważniejszy był wyniki.
To była gra prymitywna, słaba i nieskuteczna w obronie, w środku pola i w formacji ofensywnej.
Defensywnie to grał Meksyk przeciwko Argentynie, świetnie przesuwając,doskakując w odpowiednich momentach i cały czas wybijali rywali z rytmu.
Natomiast gra Polaków to mizeria w obronie bez intensywności, pozwalając cały czas atakować rywalowi.
Potwierdza to wysokie xG rywali z którymi graliśmy, wyszliśmy z grupy dzięki Szczęsnemu, braku skuteczności u przeciwników a także ogromnej ilości szczęścia.
Nasz styl jest nijaki do bólu,nie potrafimy nic zrobić z przodu a z tyłu nie jest lepiej.
Obrzydliwa gra oparta na jednym zawodniku i szczęściu.
Największym sukcesem tej reprezentacji jest indolencja poprzednich polskich ekip które nie potrafiły dostać się na Mundialu albo wyjść na nim z grupy.
Marnujemy pokolenie które jest naprawdę niezłe pod względem technicznym i grają w dobrych klubach.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?