La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1544 Culés

2

Co by nie mówić Ronaldo gra porównywalny jakościowo mundial do Lewandowskiego. Jeden i drugi pokazali tyle co nic.

0

@AmigoBlancos przypomnij mi, kto miał udział we wszystkich 3 golach Polski. Bez Lewego nie gralibyśmy z Francją

0

@AmigoBlancos No w sumie ten gol Lewego z gry to taki w stylu Ronaldo. Totalnie z dupy

2

@PatrychoO
Co to zmienia? Od najlepszego napastnika na świecie mogę wymagać więcej, niż jeden gol z gry?

konto usunięte

1

@AmigoBlancos no chyba dużo zmienia, skoro piszesz że Lewy gra podobny mundial do Ronaldo, który poza bramką z karnego nie zrobił nic. Lewandowski strzelił gola i zaliczył asystę z Arabią. Czyli miał udział przy obu bramkach, które dały 3 pkt i później awans do 1/8.
Mundial zagrał słaby, to jasne ale porównywanie go do Ronaldo to przesada.

0

@cris2706
Mogę wymagać od najlepszej ''9'' świata więcej, niż od 37-letniego piłkarza, który jest już zdecydowanie po drugiej stronie rzeki...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?