La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1664 Culés

2

Fati nie był potrzebny żeby pograć i nabrać ogrania przy 7:0 z Kostaryka, ale jak dupka się paliła z Japonią to nagle sięgnął po niego Lucho. Skąd ja to znam? Strasznie Luis zirytował tym turniejem, te twitche, składami, gadaniem jak to Busi najważniejszy. Teraz prawdopodobnie będzie bezrobotny, ale wydaje mi się że zasłużył.

1

@arasz1819 bezrobotny przez tydzień pewnie :D

0

@FCB24 czemu tydzień? Są jakieś ploty czy myślisz, że będzie tak rozchwytywany? W połowie sezonu raczej średnio.

konto usunięte

2

@arasz1819 Dla mnie polegl na tym turnieju jak Romie.

0

@FCB24 Myślę, że potrwa trochę bezrobocie. On mierzy myślę w jakiś topowy zespół i nie chciałbym np. trenenowac jakiejś Romy, Sevilli itp. zespołów. W Anglii aktualnie nikt z czołówki raczej nie szuka trenera, w Hiszpanii też odpada, bo do klubów z Madrytu nie pójdzie, a Barca nie zmieni trenera w trakcie sezonu. Jedyna szansa gdyby coś we Włoszech się zwolniło, ale wątpie by Milan, Inter, Napoli chcieli zmienić trenera, a Juve ma bagno w finansach i imho nie warto mu sie tam pchać. Luis poczeka sobie na spokojnie jak jakiś klub w Anglii będzie chciał zmienić trenera, ale to potrwa.

0

@arasz1819 tak mi się wydaje, może tydzień przesadziłem. Ale gdy wrócą rozgrywki ligowe to daje 3kolejki aż jakiś zespół rzuci się na niego. np Inter był już blisko zwolnienia Inzaghiego, ale mu pomogliśmy przegrywając :D może BVB (choć ligi niemieckiej nie śledzę za dużo więc nie orientuje się do końca), może Villareal

0

@priest9999 Lucho już tyle razy zaskakiwał, że taki zespół z drugiej klasy może przyjąć. Taki Villareal czy Seville (pomimo tego sezonu jest to zespół bardzo dobry)

1

@arasz1819 Pytanie czy interesuje go klub czy reprezentacja. Kilka ciekawych mocnych reprezentacji będzie szukać trenera. Tylko z drugiej strony jakie atuty ma Luis? Trochę mu ich z ręki właśnie wypadło.

1

@maroon też nie ma co mu aż tak umniejszać, wkońcu ma tryplet na koncie, rok temu półfinał Euro i dopiero karne przesądziły o porażce. W przeciętnej Celcie też chyba sobie radził bardzo dobrze jak na to czym kadrowo dysponował

1

@FCB24 Ale teraz podjął sporo dziwnych decyzji,nie wypaliło i poniesie konsekwencje.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?