La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1567 Culés

1

W końcu pani Zima nadciąga. Takiego ataku jaki będzie od niedzieli nie było bodaj od 2010r. Jeśli później blokada cyrkulacji strefowejj się utrzyma to jest szansa na grudzień jakiego nie było xd lat. W mediach głównego ścieku oczywiście cisza a od niedzieli będzie trąbienie po fakcie. Południe poczuje przedsmak z piątku na sobotę a pełne uderzenie dobę pozniej.

0

@Mezocyklon87 zachodniopomorskie już zasypane. Jest pięknie

0

@derlysy1979 najlepsze dopiero rodzi się nad basenem morza srodziemnego

0

@Mezocyklon87 Skad masz takie dane jesli mozna spytac?

0

@Mezocyklon87 media płaczą już jak jest 3 na minusie :D

2

@JimMorrisonFCB modele numeryczne i blogi pogodowe. Wxcharts, wetterzentrale, wetter3.de,królowa superstar blog, łowcy burz, łowcy burz na discordzie itd. Żeby jednak samemu umieć czytać modele i analizować trzeba mieć wiedzę. Cyklogeneza nad basenem morza śródziemnego ma się pięknie,.później dostaje kopa nad Alpami, później morze czarne dostarcza wilgoć a my po zachodniej stronie niżu dostajemy już tą wilgoć w postaci śniegu chociaż na krancach wschodnich będzie również deszcz i marznący deszcz. Nize genueńskie to zawsze w lecie podtopienia lub powodzie a w zimie śnieżyce :)

0

@Mezocyklon87 Czyli widze, ze siedzisz w temacie :) Dobrze wiedziec na przyszlosc :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?