- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1480 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
92 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
macio_944
4
Szczerze mówiąc trochę mnie zaskakuje ten ból, że nie będzie wersji na płytach GTA VI. Może... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1480 Culés
0
Jeżeli Argentyna dojdzie jakimś cudem do finału to nie będzie mieć szans z Anglią/Francją/Portugalią. Strasznie nieprzekonująco grają.
@Kondziubarca @HighestInTheRoom @Lionel_Messi10
Komentarz usunięty
0
@Lionel_Messi10 Ale to już nie pierwszy taki ich mecz. Średnia gra z Meksykiem, z Australią też dali się ukąsić. Ten mecz również nieprzekonujący (nawet pomijając wynik a sam przebieg)
0
@Kgorecki2500 Weź, bo Ci powie, że spotkanie pod kontrolą mieli :D
0
@Kgorecki2500 Ja zmieniać nie kazałem kluczowych graczy.
0
@HighestInTheRoom Nie powiem tak, a ty ogólnie po co się w rozmowę wcinasz. Tyle.
0
@Lionel_Messi10 To nieźle mnie zablokowałeś, że znowu mi odpowiadasz kiedy do Ciebie nie piszę xD
0
@HighestInTheRoom A co zabronisz Mi? Czy grozisz? Mogę odpisywać komu będę chciał tyle.
0
@HighestInTheRoom Z reszta jestes boi pupka bo boisz się mnie oznaczyć tyle, miej trochę godności, tyle.
0
@Lionel_Messi10 Już sobie nie dopowiadaj, bo sam się spłakałeś, że mnie zablokujesz, bo ktoś raczył mieć inne zdanie niż ty ;) TYLE.
0
@HighestInTheRoom Jak inne zdanie? Hehe chlopie sam piszesz kocopoly a pozniej się dziwisz ze pociski Ci wale i będę to robił.
0
@Lionel_Messi10 "pociski"
Ty to nazywasz pociskami? W szkole się lepszymi rzucało xD
0
@HighestInTheRoom Mógłbym lepsze ale zaraz ban by był bo bys zgłosił tyleee.
1
@Lionel_Messi10 skoro mówiłeś mu, że go zablokowałes ( co jak widać jest farmazonem ), to po co miał Cię oznaczać?
Skup się tam lepiej na meczu bo widać ciśnienia nie trzymasz już i nie zarzucaj innym że by Cię zgłaszali jak sam mi plakales, ze dopilnujesz że będę miał bana ( xDDD )
Komentarz usunięty
0
@Rust_Cohle No co, chłopak się już zamotał w tym wszystkim :D
1
@Lionel_Messi10 właśnie odpowiedziałeś nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę xD
1
@HighestInTheRoom xD dobry jest
1
@Kgorecki2500
Bzdura
Mecz meczowi nie równy
1
@Kgorecki2500 Francja 4 lata temu też nie zachwycała
0
@AbelKabel Ale oni już 3 przeciętne mecze zagrali na 5
1
@Kgorecki2500
A ta Anglia jak zagrała z USA :)
A ta Francja jak zagrała z Tunezja Aha rezerwy i co z tego.
A ta Portugalia jak zagrała z Kore Aha rezerwy i co z tego
Brazylia grała idąc twoim tokiem super i odpadła z Chorwacja która wygrała tylko 1 mecz w regulaminowym czasie :)
Obecnie każdy może wygrać MS z zespołów które wejdą do 1/2
No chyba ze to będzie Marko
Jak pokonają Portugalię nie wierze ze będą MS bo fizycznie nie wytrzymają
0
@AbelKabel wyjaśnione
0
@AbelKabel Reprezentację które wymieniłeś zagrały może z 1 przeciętny mecz na 5. Nie 60% spotkań. I te słabe mecze to w przypadku kiedy mieli już zapewniony awans ;) (Francja I Portugalia)
0
@Kgorecki2500 Przesadzasz. Nieprzekonująco to grali 2 pierwsze mecze w fazie grupowej. Dziś byli o klasę lepsi od Holandii.
0
@tobiasson92 No moim zdaniem nie. Ale to moje zdanie. Każdy może mieć inne.
0
@Kgorecki2500
Nie ma to żadnego znaczenia
Zespoły grają super na początku turnieju potem im brakuje sił i odpadają
Ja tylko Ci przedstawiłem ze inni tez przegrywają nie ma znaczenia skład
Czasami zmiana składu tez wpływa zle na zespół
To jest turniej
Obecnie już nie ma faworyta