La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1570 Culés

0

Co do karnych, to na początku powinni strzelać najlepsi/najpewniejsi wg. mnie, bo taki niestrzelony karny na początku mocno deprymuje i ten drugi podchodzi z jeszcze większą presją. Czy Rodrygo był najpewniejszym wyborem? Wątpliwe. Czy w meczu Hiszpanii tacy zawodnicy jak Sarabia czy Busquets powinni załapać się choćby do TOP5 karnych? tym bardziej wątpię

0

@okiemtypera_lucaxx95 dlatego pierwszy do jedenastki podszedł Leo.

1

@tbas no tutaj było to logiczne, z van Dijkiem już mniej, tym bardziej że na boisku byli jeszcze np. de Jong, Dumfries, Lang, de Jongi czy Weghorst, a paradoks to już w ogóle, jak taki Neymar jest np. nr. 5 do karnych

1

@okiemtypera_lucaxx95 van Dijk podszedł pierwszy bo po prostu ma największe jaja z całej kadry Holandii, do tego kapitan i chciał wziąć na swoje barki tą presję. To, że Dibu zajebiście wyciągnął jego strzał, to już inna sprawa.

0

@okiemtypera_lucaxx95 Pablo Sarabia w swojej karierze strzelił 16/16 karnych. To był pierwszy nietrafiony.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?