La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1762 Culés

8

Siostra Cristiano Ronaldo:

"Wiem, że Ronaldo nie jest wieczny, że nie będzie grał wiecznie i że nie strzela już tylu bramek i że jest stary. Portugalia nie potrzebuje po prostu Ronaldo, wszystko co zrobił nie jest już ważne i zostało zapomniane.
To wstyd tak upokarzać człowieka."

A on tylko zaczął spotkanie na ławce rezerwowych xD

Znalezione w internetach

konto usunięte

1

@michaleu Pytanie do czego się jej tekst odnosi. Jak do startowania z ławki rezerwowych, to rzeczywiście mocna odklejka, ale jak o te żarty Portugalczyków o Ronaldo, to ma trochę racji. Jakby nie patrzeć, to legenda reprezentacji, która przez długie lata nosiła reprezentację na plecach, ale przez ostatnie słabe występy zmieniła się dla nich w nadwornego klauna.

1

@Khajio jedno jest pewne. Messi zestarzał się o niebo lepiej. Jesli podniesie puchar świata to nie chce wiedzieć co się będzie działo w głowie mentala.

2

@Mezocyklon87 Ale Messi jest młodszy 2 lata, za 2 lata może być z nim podobnie

konto usunięte

0

@michaleu
Ona jest mocno odklejona i mam wrażenie, że bardziej mu przeszkadza niż pomaga wizerunkowo

0

@michaleu jest w gównianej formie kiedy oni to zrozumia? Jak będzie na wózku też powiedz ze powinien grać? Bo jest ich legenda?

0

@michaleu Tylko, że Messi zakończy pewnie reprezentacyjna kariere po mundialu i nie dopuści do sytuacji takiej jaką ma Ronaldo w klubie i w reprezentacji. Widząc błędy Ronaldo chyba będzie wiedzial kiedy ze sceny zejsc. Różnica między nimi jest też w tym aspekcie, że Messi może coś zrobić stojąc przez 85minut a Ronaldo już bez tej motoryki jaką miał jest swoim cieniem. Messi sama swoją osobą skupia wokół siebie dwóch rywali a Ronaldo już nie. Za dwa lata Messi już nie będzie grał w reprezentacji bo mundial mamy za 4 lata. Copa america wygrał więc z tym ma spokój. Messiemu zostały jeszcze dwa mecze w kadrze. Jeśli podniesie puchar świata to w Argentynie będzie drugi po Bogu czyli Diego. Chociaż chyba już jest.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?