- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1141 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1141 Culés
2
Maroko i Chorwacja w półfinale, przed MŚ nikt się tego nie spodziewał. Belgowie mogą być z siebie dumni w końcu odadli z mocnej grupy :)
2
@Janiama Nie, no. Chorwatów jeszcze można było obstawiać wysoko :)
1
@Janiama haha tak jak pisałem - pod wieloma względami grupa w której była Chorwacja, Maroko, Belgia i Kanada była najsilniejsza i najtrudniejsza bo najbardziej wyrównana.
Ja na Chorwatów liczyłem jeszcze przed Mundialem, wiem od Majera jak ciężko zawodnicy z roczników 97-02 przygotowywali się do turnieju, aby udźwignąć presję i niwelować różnicę poziomów gry między nimi a takimi legendami reprezentacji jak Modric, Brozović, Vida czy Perisic. Mają nowe fenomenalne pokolenie godnych następców - tylko pozazdrościć i pogratulować decyzji o przygotowaniach do turnieju w stylu niemieckim. Zbliżający się półfinał może być gigantycznym rozczarowaniem dla Argentyny bo możemy zobaczyć najlepszą wersję Chorwacji na tym turnieju.