- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1085 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1085 Culés
4
Myślę że macie podobnie ale zespoły którym do tej pory kibicowałem w ćwierćfinale awansowały dalej. Teraz kibicuje Francji ale tak jak pisałem poniżej jak awansuje Anglia to tragedii u mnie w domu nie będzie :) Super to się ułożyło dla takiego postronnego kibica jak ja.
0
@Janiama Angliaaa. Ous i Jules do domu niech wracają na 3 tyg przed, a nie 2 tyg przed powrotem rozgrywek klubowych.
2
@Janiama Inny czynnik dlaczego warto kibicować Francji: marketingowo Barcelonie będzie łatwiej posiadając w kadrze zawodników, którzy są AKTUALNYMI mistrzami świata. W interesie Barcelony jest aby po Mundialu posiadać chociaż jednego takiego piłkarza:)
0
@JarekS Gorzej jak będziemy chcieli jakiegoś Francuza pozyskać :)
0
@Janiama Ani zimą ani latem nie grozi nam pozyskanie zawodników pierwszej reprezentacji Francji ze względów finansowych:) Chociaż z tego co wiem Barcelona mocno obserwuje genialnych francuskich młodzieżowców:)