La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1085 Culés

konto usunięte

4

Co myślicie o Kounde na tym Mundialu? Dla mnie tak solidne bez fajerwerków. Trochę widać że woli grać na środku niż na prawej obronie.

0

@Emhyr Widać że to nie prawy obronca ale zamyka prawa flankę defensywnie i przeciwnicy za dużo ta strona nie robia

0

@Emhyr Bez fajerwerków, ale też bez błędów. Taki chłop od brudnej roboty, choć widać po nim że to nie jest naturalna pozycja dla niego. I tak lepiej się prezentuje niż jego kolega po przeciwnej stronie

0

@Emhyr Prawda jest taka że gdyby nie kontuzja Pavarda czy problemy z Mukiele to Kounde z ławki by się nie podniósł aby grać na prawej obronie. Na środku obrony we Francji wypadł przed Mundialem Kimpembe, ale jego sytuacji to nie zmieniło - nadal traktowany jest jako tymczasowe rozwiązanie na czas kontuzji gwiazd, a w kontekście środka obrony uznawany jest za zawodnika mało pewnego przy konkurencji jaką posiada. Na jakieś towarzyskie spotkania czy jakieś nic nie znaczące wynalazki jak Liga Narodów może sobie pogra, ale jest we Francji przeświadczenie że nie jest to materiał na SO na wiele lat dla reprezentacji (powodów jest wiele: warunki fizyczne, stabilność medyczna, błędy indywidualne).
Moim zdaniem Mundial w jego wykonaniu jest na średnim poziomie, nie ma tragedii, ale rewelacji też nie widziałem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?