La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1123 Culés

2

I teraz nasuwa się pytanie czy ten Rosjanin faktycznie tak myślał, czy kazali mu tak Ukraińcy powiedzieć?

https://x.com/dimailnitsky/status/1602042529603616769

0

@norbi77 Obstawiam to pierwsze. Ten naród chyba za bystry nie jest.

25

@norbi77 Obstawiam, że to drugie. Im bardzo zależy na tym byśmy się przyłączyli do zabawy bo liczą, że tym samym zaangażują całe NATO. Ten filmik to niby po co nakręcony?

22

@norbi77 Uj wie,ale w złą stronę to idzie, Ukraińce chętnie by nas przygarnęli na wojnę do pomocy.Propagande mamy z dwóch stron,jedyne co można zrobić to iść na piwo i o tym nie myśleć

6

@MesQueUnClub_87 w Polsce wybucha panika związana z poborem, a trzy dni później wychodzi taki film, bardzo wiarygodne xd

14

@MesQueUnClub_87
Mi się "lampka" zaświeciła, kiedy była ta sytuacja z rakietą na naszym terytorium i Zeleński szybciej od naszych już gadał, że to Rosjanie. Gdy się okazało, że to ukraińska rakieta, to nawet zwykłego "przepraszam" z jego strony nie było.
Chyba, że coś mnie ominęło i okazało się inaczej.

1

@KlonaZepan
Wiesz, teraz ciekawe czy nasz rząd maczał w tym palce czy Ukraina odwala samowolkę.

konto usunięte

4

@norbi77 Ukraińcy robią co mogą by nas wje,ać do nie naszej wojny, a więc nie zdziwi mnie jeśli to opcja numer 2

4

@Barca1992
Tego się właśnie obawiam.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?