La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 665 Culés

konto usunięte

0

Jeżeli masz Harry Pottera w zespole to nie możesz odpadać w 1/8 na MŚ. Jak tego nie potrafisz wykorzystać to zajmij się żużlem :)

0

@Janiama To nie Messi, żeby samemu ciągnąć reprezentację. Jeden Magik nie wystarczy.

5

@Janiama Jasne że możesz. Podobnie jak w serii o Harrym Potterze, który nie dotarłby tak daleko gdyby nie jego przyjaciele, tak samo na boisku jeśli drużyna nie funkcjonuje dobrze jako kolektyw to za wiele i tak nie ugrasz.

konto usunięte

1

@Worny To była szpileczka w kierunku Enrique. Uwazam że źle prowadził drużynę Hiszpanii. Mało kto to napisze bo to przecież nasz trener (Barcelona). Gdyby Michniewicz przegrał z Japonią i z Maroko to by go w Polsce zaebali.

1

@Janiama Na tym Polega. Ta różnica. Przegrał z Marokiem i Japonią mimo wszystko odchodzi z szacunkiem kibiców.
Przegrał z Argentyną i Francją a i tak 3/4 Polski chcę jego wyje.......

0

@Janiama Domyślam się, po prostu to średnio udana szpileczka jeśli zna się całą serię HP. Ogólnie też uważam, że Lucho mógł zrobić więcej, zwłaszcza że nadzieje były spore po udanym EURO.

1

@Janiama no i polecial ze stanowiska wiec o co chodzi? Zreszta porownanie gry Hiszpanii gdzie w obu tych meczach zdecydowanie dominowala i byla lepsza do gry naszej kadry jest bardzo zabawne :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?