- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 614 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 614 Culés
1
Sinisa miałe straszny młotek w lewej nodze. Nie wiem co się dzieje z tymi piłkarzami obecnie. Czy nie trenują tego, czy też umiejętności są za małe. Ale żeby na mundialu gdzie są najlepsi z najlepszych w 62 meczach chyba tylko jedna bramka padła z wolnego to coś niesamowitego. Zwłaszcza że teraz ten mur stoi zawsze prawidłowo.
Sinisa Mihajlovic tak to robił.
1
@Janiama W niedziele Leo przykręci z wolnego :)
2
@Janiama On i Recoba - dwie najlepiej ułożone lewe nogi włoskich boisk z przełomu XX i XXI wieku.
2
@Janiama Mam wrazenie, ze teraz wlasnie mur czesto stoi blizej niz kiedys.
1:25, zobacz jak daleko stali, teraz spokojnie byliby z metr albo poltora blizej.
0
@Janiama
Zmiana piłek i masz odpowiedź.
0
@Awtameok_Klana Co ty piszesz, kiedyś piłki były ciężkie. Zwłaszcza jak było mokro. Teraz piłkarze mają piłki które szybciej lecą. Nowym obuwiem łatwiej jest nadać odpowiednią rotacje. Jednak talent piłkarzy jest dużo mniejszy. Kiedyś zawodnik zostawał po treningu, brał worek piłek i walił na bramkę. By dobrze uderzać rzuty wolne to trzeba to trenować. Czesto widze treningi chociażby Legii i tam nikt po treningach nie zostaje. Samo nic się nie zrobi.
0
@Janiama
No właśnie piłki są za lekkie i dostają dziwnych rotacji, co czasami widać. Piłkarze nadal trenują, tylko, że co roku wprowadzają nowe piłeczki :).
A jak przed mundialem 1998 (bodajże) piłkami kopano z 40 metrów, no to mało było odważnych, aby stanąć jej na drodze, bo mogło się źle skończyć. A później jak sam pamiętasz, z każdym mundialem piłka była coraz bardziej wymagająca.
To jest coś za coś. Dzięki nowym piłkom gra jest szybsza, ale strzały z max 20 metrów, bo później dzieją się cuda.