La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 969 Culés

3

W sumie to Deschamps to zachował się jak burak trochę.
Cała drużyna grała fatalnie i w 41minucie ściąga Giroud i Dembele.
Taka trochę pokazówka, taktycznie został zjedzony więc musiał kogoś obarczyć winą.
Przecież mógł poczekać kilka minut do przerwy.
Giroud był wyraźnie niepocieszony tym faktem.
Ktoś powie że świetne zmiany a ja się nie zgodzę,Francja nadal grała gówno i pierwszy strzał mieli po 70 minucie.
Jedynie błąd Otamendiego podłączył ich do tlenu i już Argentyna była zmęczona.

1

@Roobo Niby tak ale Dembele dzis to chyba najgorszy mecz w zyciu

0

@Encore No Dembele grał jak cała Francja ale sprokurował karnego.
Był do zmiany ale mógł poczekać te kilka minut.

0

@Roobo Zmiany specjalnie były przed przerwą, żeby już dotknęli piłkę. Na boisko na 2 połowę wyszli już będąc w meczu a nie dopiero szukając 3 4 kontaktów z piłką. Moim zdaniem cwane zmiany

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?