La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1177 Culés

#Tiki-taka

Barcelona bada nowe formuły finansowania nowego Palau Blaugrana. Niektóre firmy są gotowe wziąć na siebie koszty budowy w zamian za eksploatację przez 25-40 lat. Klub miałby z tego niewielką marżę zysku. [RAC1]

4

Faktem jest że hala jest z lat 70 oraz faktem jest, że utrzymywanie większości sekcji sportowych to bardziej prestiż niż cel sam w sobie. Z racji tego że Barcelony nie stać na kolejną tak poważną inwestycję to wg mnie przekazanie obiektu sportowego pod zarządzanie firmie, która go wybuduje jest świetnym pomysłem.
Wiadomo że trzeba wszystko przeliczyć, ale takie rozwiązanie ma wiele zalet - Barcelona będzie miała mniejszy obszar do zarządzania, mniejsze ryzyko biznesowe prowadzenia obiektu sportowego, a prestiż utrzymania sekcji sportowych zostanie zachowany, a być może prowizja z zysku PB zauważalnie pozwoli utrzymywać chociaż część sekcji sportowych.

1

@JarekS popieram, ale wydaje mi się, że nie jeden Cię tu zje za ten komentarz

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?