La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1089 Culés

0

Jak myślicie, czy jakby Czesiu w jakiś sposób pokonał Francję i odpadł w kolejnej rundzie, to przy tej całej otoczce premiowej itd również by poleciał ze stanowiska?

konto usunięte

2

@pikass14 pytania z typu nie możliwych xd wiadomo jakby tak grali jak z Francja w 1 połowie i wygrali pewnie by został.

3

@pikass14
Skoro wyszedł z grupy pierwszy raz z Polską od 36 lat i leci to wynik nie ma znaczenia. Czy 1/4, czy 1/8. Tutaj problem jest głębszy.

1

@AmigoBlancos nie zgadzam się. Ćwiećfinał po dobrym meczu i wyeliminowaniu mistrza świata, jednak już można byłoby uznać za sukces. wyjście z grupy po grze jaką zaprezentowaliśmy i wysoka przegrana z Francją to gówno, a nie sukces i takie są fakty. Spora różnica.

W ogóle uważam, że przy wygranej z Francją cała dyskusja z premiami nie byłaby aż tak rozdmuchana, bo wynik by to spokojnie przyćmił.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?