La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1198 Culés

#Tiki-taka

Celem jest, aby Ronald Araujo był dostępny już na mecz z Espanyolem 31 grudnia, ale sztab nie zamierza ryzykować. Xavi chce mieć Urugwajczyka w pełnej gotowości na mecz z Atlético 8 stycznia. [AS]

5

To mnie trochę śmieszy. Pojechał na MŚ. Wiele było afer, że ma zagrać w grupie później po wyjściu z grupy po awansie. Teraz narracja, że nie wiadomo czy będzie gotowy na 31. Pismaki to bajkopisarze.

1

To tylko pokazuje jakim bezsensownym i bezrefleksyjnym było powołanie Araujo na Mundial. Jeśli nawet teraz Barcelona boi się ryzykować jego zdrowiem to dobrze, że Urugwaj nie grał na tym Mundialu zbyt długo bo jeszcze nabawił by się poważnej kontuzji. Trochę szczęście w nieszczęściu, ale fakt jest taki, że piłkarze jak Araujo przesadnie ryzykują zdrowiem, bo dobro reprezentacji stawiają niezdrowo dużo wyżej niż Barcelonę, która na co dzień go rozwija i utrzymuje.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?