- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1166 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
14
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1166 Culés
21
Barca to nie może wejść do gry o nikogo. Smutne to jest i szczerze wolałbym żeby sprzedali klub jakiemuś biznesmenowi niż żeby byli ci useless socios. Ta koncepcja w wspołczesnym futbolu już nie ma sensu.
0
@Emhyr szczera prawda
0
@Emhyr Trochę tak, ale z drugiej strony nie wtopimy znowu ponad 100 baniek jak za Dembele/Coutinho/Griezmanna. Jak weźmiemy kogoś młodego za darmochę i on odpali to będzie spuszczanie się nad zarządem jaki to dobry transfer nie był. I może to nam wyjdzie na dobre. A może nie, i nie będziemy mieli podjazdu do Galacticos z Madrytu, albo tych podrabianych z Paryża. Czas pokaże.
1
@Tomek_TF Ale wtedy wtapia biznesmen i daje następne 100 mln. Posiadanie prywatnego właściciela w piłce to skarb teraz a zwłaszcza takiego co ogarnia
0
@Emhyr Właśnie pora znaleźć sobie sponsora
0
@MILOSZ_F22 a mało ich mamy ?
1
@Emhyr Np żeby zrobił sobie tutaj jakiś Lim druga Valencje:)
2
@Bogan Jest jeden Lim a patrz ilu jest dobrych. Barcelona nie sprzedałaby klubu byle komu
1
@Emhyr Właśnie. Myślę, że Gazprom by chętnie w to wszedł. Potracił ostatnio trochę partnerów w świecie piłki.
0
@Emhyr A jaka masz gwarancję, że inwestor nie poleci w kulki? Z resztą nie wiem czy prywatny właściciel może sobie swobodnie inwestować swoje pieniądze w transfery czy wypłaty drużyny. Z tego co kojarzę musisz mieć określone przychody itp.
0
@Bogan Nie wiem jak to jest ale Laporta jest prawnikiem i takie rzeczy powinien ogarniać. Za jego kadencji to się pewnie nie stanie no chyba że nie będzie wyjścia ale myślę że zrobiliby tak że by było dobrze. Tyle największych klubów ma wszystko poukładane to i Barca miała. Tylko w tych mniejszych klubach są jaja
0
@Emhyr W sumie jakie kluby w Hiszpanii mają prywatnego właściciela i się dobrze rozwijają? W Anglii i Francji są inne zasady więc to inna bajka.
0
@Bogan W Hiszpanii są za małe kluby żeby się dobrze rozwijać. Barca i Real i tyle dla inwestora Atletico to tak 50/50 reszta to zajawki.