La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 872 Culés

6

Wczoraj była wigilia, a więc zwierzęta mówiły ludzkim głosem jak i działy się różne cuda. Dlatego czy Piers Morgan użył racjonalnych argumentów na wyższość Ronaldo nad Messim? Bo coś tam miał gadać dlaczego tak jest etc.

konto usunięte

3

@macio_944 Krisztianu Runaldu szczelał w Premier Lig, on potrafi wszędzie szczelać Messzi nie.

3

@koziar Właśnie jestem ciekawy jakie ludzie mają teraz argumenty, stąd moje pytanie, bo widziałem trochę komentarzy, że wciąż CR lepszy, ale uj wie dlaczego, bo żadnych argumentów tam nie było. Chętnie usłyszałbym jakieś argumenty na tą tezę, bo uważam, że my, zwolennicy Leo mamy nieporównywalnie więcej racjonalnych argumentów.

1

@macio_944 Ten Piers Morgan to niezła odkleja jest xD Przynosi wstyd dziennikarzom. Ale myślę, że i tak większość osób go bierze z dystansem w kwestii debaty Messi - Ronaldo. Nawet jakby Leo w następnych 3 sezonach wygrywał z PSG LM i Ligę, będąc motorem napędowym drużyny, to ten i tak by gadał swoje ;D

1

@macio_944 nawet argument deszczowego Stoke się nie spina, bo tam Ronaldo nie strzelił gola jak grał ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?