La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1421 Culés

2

Taka jest prawda że najbardziej potrzebny tej drużynie jest nie kto inny jak Leo Messi.
W rozegraniu wygląda to bardzo słabo.
Jak na razie Pedri nie ciągnie tej gry.
Musi być ktoś kto będzie cały czas dawał jakieś konkrety.
Pedri moim zdaniem musi zrobić kolejny krok do przodu, oczywiście ma czas bo jest młody ale Barcelonie potrzebny jest taki zawodnik na już.
Hiszpan genialnie gra między liniami, utrzymuje się przy piłce, przewiduje grę ALE to powinno być TYLKO I WYŁĄCZNIE ułatwieniem dla niego zagrania prostopadłej piłki, dryblingu czy znalezieniu się w dobrej sytuacji bramkowej.
Bo co z tego że on wie co ma zrobić piłką przed podaniem czy znajdzie się idealnie między liniami jak nic z tego dalej nie wynika?

2

@Roobo Messi to byl hamulcowy, Barca zrobila super transfery i zalatala dziure po Leo. Kolejny rok z rzedu gramy w europejskich pucharach na wiosne a juz 2 sezon gramy bez niego.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?