- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1021 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
66 odpowiedzi
Ilka
5
A po ciężkiej pracy dobry lodzik :) https://zapodaj.net/images/a19fde8b97e2d.jpg
21 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1021 Culés
1
Praktycznie poza piorunującym startem PSG Galtiera jest bardzo nieprzekonującą drużyną. Od jesieni nie wyglądają absolutnie na faworyta LM.
7
@Comentateiro to w sumie jak Real co roku
5
@Comentateiro takie zespoły jak Real czy PSG w tym sezonie jadą na wstecznym - jedyne czego się jesienią od nich oczekiwało to wygrywać prestiżowe spotkania, a na wiosnę włącza 2-3 bieg. To ewidentny plan spowodowany Mundialem aby tych kilka pierwszych miesięcy sezonu było na większym luzie aby później mental i siły były odpowiednie.
Zauważ że całkowicie odwrotnie zrobiła Barcelona - od początku wszystlo na maksa, a nie wiemy czy uda ustabilizować się formę zespołu Xaviemu - wczorajszy mecz pokazał że linia pomocy będzie bardzo problematyczna do okiełznania a mental bez Pique nie musi być na najwyższym poziomie - teraz w szatni największe charaktery to de Jong, Roberto i Dembele - trochę mało spektakularnie to wygląda.
0
@JarekS No tak można zakładać, ale PSG nawet nie miewa przebłysków. Żeby chociaż pojawiały się 5-minutowe okresy intensywnego pressingu, dominacji, szybkich wymian piłek, pomysłowości, czegokolwiek co znamionowałoby wykorzystanie drzemiącego potencjału.
Nie wiem, może będzie jak z Pochettino, cały sezon dziadowania i najlepsze 180 minut w sezonie z Realem (tym razem z Bayernem), ale zastanawia mnie ten brak choćby symptomów wchodzenia na wyższy level. To wygląda jak improwizacja indywidualistów. I stąd taka Benfica na tle PSG wyglądało kozacko.
Ale może będzie tak jak mówisz, tylko nie wiem czy da się przestawić na inne granie z dnia na dzień.
2
@Comentateiro jeszcze 3-4 tygodnie i będzie widać różnice. Jeśli miałbym obstawiać to PSG w tym roku zdobędzie LM, a Real LaLiga i drobne puchary. Jakość piłkarską zawsze procentuje w najważniejszych meczach sezonu, dlatego już w styczeń może być bolesny dla Barcelony jeśli v szybko Xavi nie postawi linii pomocy do pionu.