La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 643 Culés

1

Wczoraj łącznie 23 minut (lub coś około) gwiazdorstwa Lahoza zamiast grania, to jest kur* chore! Czego co potrzebuje futbol to zatrzymywanie czasu. Gdy jest faul i jakaś dyskusja lub var to powinno się zatrzymywać czas, to by wprowadziło sporo porządku, To jest proste do wprowadzenia, dziwi mnie, że o tym na poważnie pomylą.

4

@Kamiloza91 Tyle że mecz nie byl wczoraj

0

@Kamiloza91 A co do zatrzymywania czasu nie jest to takie proste bo trzeba by przy tym skrócić mecz

0

@Kamiloza91 tak myślałem, że 9 minut było za mało. Druga połowa to istny chaos, gdzie nikt nie wiedział o co chodzi, nawet sam Lahoz.

0

@takisobiektos A no tak ;)

0

@Pedri16Future I po takim czymś on dalej będzie sędziować inny mecze. La Liga Chaoz.

0

@Kamiloza91 tylko pół roku zostało :)

0

@takisobiektos Ale niby czemu? Teraz i tak doliczają 7-10. Te przerwy na kłótnie i var to góra 10-15 min, przedwczoraj przypadek Lahoza się normalnie nie dzieję. Moim zdaniem to jest proste do wprowadzenia.

0

@Pedri16Future Cholera go wie. ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?