La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1030 Culés

17

Gaston Edul (TyCSports): Wszystko wskazuje na to że Leo Messi przedłuży kontrakt z PSG do 30 Czerwca 2024 roku.



Leo Messi jest bardzo mocno zmotywowany i chce wygrać Lige Mistrzów z PSG.



Vamooos Leo Messi!! ❤️

@Pawel13sz @Coutinho007 @Kondziubarca @Barca1992 @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @Adi123456789 @AFA90 @MrPGG

konto usunięte

10

@Lionel_Messi10 Teraz Vamos a wcześniej przekonywałeś wszystkich że wraca do Barcy w 2023

7

@Lionel_Messi10 Oj nie. Leo lubię ale mam nadzieję, że ta zabawka szejków nigdy nie wygra LM.

1

@Emhyr Z drugiej strony jak wygrał MŚ to wolę żeby został już w tym PSG, niech śrubuje rekordy w LM.

@Kgorecki2500 A ja mam nadzieję że wygra ze względu na Leo.

2

@Lionel_Messi10 oby mu się nie udało. Życzę im gry w LE.

15

@Kgorecki2500 A ja mam nadzieje, że wygra LM, nawet z PSG. Zasługuje na to, mimo, że (prawdopodobnie) największe marzenie już ma. Dla mnie kibicowanie Leo > niechęć do PSG. Poza tym PSG w końcu mądrze zarządza zespołem, Galtier umiejętnie wykorzystuje potencjał składu i uważam, że PSG albo City w końcu powinni wygrać LM ku niechęci dużego procenta społeczności.

PS: Zakładając idealny scenariusz, czyli Messi zostaje w PSG do 2024-go roku i po tym epizodzie przychodzi do Barcelony, to wciąż ma 37 lat. Wystarczająco, by się godnie pożegnać z nami. I jeśli by tak było, to oddam wszystkie pieniądze, by być na meczu pożegnalnym.

3

@macio_944 Romantyk futbolu Nasser nie moze wygrac LM

2

@Encore Może Enkor, skoro Real grając kupe i mając Boga w bramce mógł wygrać LM

0

@macio_944 On jest tak obrzydliwy tzn reprezentuje najwyzszy lv hipokryzji

konto usunięte

3

@macio_944 To będzie obrzydlistwo jak Messi będzie podnosił puchar LM w granatowej koszulce PSG kiedy się jeszcze pamięta to legendarne zdjęcie z Neymarem w opasce 100% JESUS

2

@Encore Oczywista sprawa, ale nie zmieni to jednak faktu, że City jak i PSG mają świetne składy z aktualnie b. mądrymi trenerami

2

@macio_944 Znaczy no jesli obstawie ze PSG wygra i zgarne sianko to wszystko git heh

2

@Encore Mimo wszystko tego Ci życzę!

2

@macio_944 No ja mysle

2

@Lionel_Messi10 niech sobie do 2030 przedłuża i grzeje ich siano.

0

@Lionel_Messi10
psg nigdy nie wygra LM :-)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?