La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1421 Culés

0

Nie jestem zwolennikiem wystawiania całej lub w większości jedenastki złożonej z zawodników rezerwowych czy zawodników naszych rezerw w meczach PK gdzie gramy z znacznie słabszymi rywalami

Jak dla mnie to powinnien być 1 zawodnik na każdą formacje ponieważ wtedy taki ktoś może pokazać swój potencjał wśród już zbudowanego zespołu gdzie wszystko funkcjonuje i jest odpowiednie zgranie.
Jak cała drużyna gra ze sobą pierwszy raz to ciężko moim o jakieś fajne drużynowe granie i można tylko pokazać indywidualne akcje.

Xavi powinnien powołać na ten mecz przynajmniej ze 4-5 młodzików i dać że dwóch do pierwszego składu.
Już nie musi być ten Yamal bo to jest bardzo młody chłopaczek ale ktoś musi być w drugim zespole który zasługuje na debiut w pierwszej ekipie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?