- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1602 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
99 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1602 Culés
6
RMC: Psg nie podjęło jeszcze decyzji, jaki hołd odda Messiemu za wygranie mistrzostwa świata, ale sprawa jest delikatna. W środowisku klubowym wiedzą, że jeśli odbędzie się uroczystość, to muszą utrzymać w ryzach uczucia wszystkich.
Co za żałosny klubik boją się, że urażą uczucia Kylianka i odejdzie od nich XD Leo uciekaj stamtąd nawet do City.
11
@Kuba_1 Z drugiej strony trzeba pamiętac ze PSG to francuski klub a wiadomo jak tam kibice reagują
0
@Kuba_1 niech mu las*ę zrobią po kolei hehe.
@Encore no to mowie francuza i po sprawie
18
@Kuba_1 Bez przesady, człowieku... Wygrał w finale z Francją, a jakby nie patrzeć PSG jest klubem francuskim. Normalna sprawa.
0
@Kuba_1 nie żeby coś, ale obecnie Mbappe jest ważniejszym piłkarzem (nie mylić z lepszym czy bardziej wpływowym) od Messiego, więc muszą dbać żeby było mu tam dobrze. Messi już przeszedł grę na 100%, a Mbappe ma przed sobą jeszcze dobrych 10 lat gry na najwyższym poziomie.
Te pitolenie o "żałosności" PSG pewnie nie jest związane z Twoim bólem dupci?
8
@Zoker ja bym powiedział, że przede wszystkim PSG to francuski klub, a na trybunach będzie wiele tysięcy Francuzów. To jest delikatna sprawa jak najbardziej tutaj.
Ale tak drugi temat to szatnia gdzie są Francuzi.
1
@Kuba_1 Nie chodzi o Mekambe inteligencie tylko o Francję.
PSG gra we Francji, taki klub we Francji. Francja przegrała finał z Argentyną. Myślisz że wszyscy będą klaskać jak Messi wyjdzie z pucharem?
0
@TheNekro94 @Encore A jakie to ma znaczenie? Gra u Ciebie najlepszy piłkarz w historii, wygrał najważniejsze trofeum w piłce nożnej o którym marzył całą swoją karierę i nie zrobisz mu żadnej uroczystości, bo akurat pokonał twój kraj ? To ja bym nie chciał grać w takim klubie, bo to brak szacunku i tyle.
0
@mekston też prawda
0
@Kuba_1 Przecież masz napisane, że żadna decyzja nie została podjęta... Pewnie go jakoś uhonorują, ale raczej delikatnie. I prawidłowo, Messi już został uhonorowany w swoim kraju. Nie spinaj się tak.
0
@TheNekro94 Po prostu nie trawie tego klubiku, a twoje argumenty nie przemawiają do mnie.