La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1588 Culés

9

Trzymajmy się mocno czegokolwiek jutro xD

7

@Medium Żeby było mniej niż 15%...

Ogólnie powiem Wam szczerze, że akurat ceny w ostatnich tygodniach mam wrażenie, że realnie przystopowały. Problem w tym, że od stycznia są droższe rachunki i to może dobić przedsiębiorców. Przynajmniej...mają być droższe. Zobaczymy co będzie w lutym ;)

Niemniej i tak są tak wysokie, że to się w pale nie mieści. Owszem - chciałbym mieszkać w Szwajcarii, ale może poprzestańmy na widokach, czystym powietrzu, niskim poziomie przestępczości. Nie zaczynajmy od wysokich cen towarów :D

konto usunięte

1

@michal26 W Polsce realna inflacja teraz to ok 28-30% łatwo można to zobaczyć na koszyku zakupów który się robi, te ich bajdurzenie o 15% to między bajki można włożyć.

0

@against_modern_football względem którego okresu?
Ja twierdzę, że ceny względem np. 2019 roku poszły co najmniej 2 krotnie do góry.
Natomiast nie względem listopada. Uważam, że aktualnie ceny są z grubsza takie same jak w listopadzie.
Trzeba by zobaczyć inflację MDM, bo RdR na pewno będzie +15% gdzieś.
Dodajmy, że to średni wzrost WSZYSTKICH cen. Towary pierwszej potrzeby drożeją zawsze w pierwszej kolejności.

konto usunięte

1

@michal26 Jeśli patrzysz od listopada 2022 to z grubsza są podobne jednak wtedy GUS wskazywał że to 17,8 a wtedy bliżej było 30 niż tych 17 niestety. Względem 2019 to nawet nie patrzę bo to tj. piszesz 2x w górę Filet z piersi 13,99 teraz 24,99...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?