La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1275 Culés

konto usunięte

6

Ale Hurkacz fantastycznie ukrywa swoją grę przed Australian Open. Przecież oni nie będą wiedzieć co się dzieje jak Hubert połączy elegancję Federera, farta Nadala i waleczność Novaka. Ludzie będą płakać na korcie i tyle

1

@MesQueUnClub96 Ciekawe kto wygra szybciej jakiś poważny turniej, Rataj czy Hubi?

konto usunięte

10

@barcelonaLM Ja myślę że Kubica jednak jakiś wyścig wygra

konto usunięte

0

@barcelonaLM Ratajski musi się śpieszyć bo Hubi wygrywa AO za 3 tygodnie

0

2

@MesQueUnClub96 finał dart Mastersów dzień wcześniej niż AO. Zobaczymy

0

@MesQueUnClub96 Prędzej zdasz studia niż Hurkacz wygra wielkiego szlema

konto usunięte

0

@barcelonaLM nie no finał AO wcześniej. Ale Rataj jeszcze swoje Mistrzostwo Świata wygra

Wiesz, ludzie się ze mnie śmieją, ale mnie to nie interesuje. Ja wierzę, bo muszę wierzyć

1

@MesQueUnClub96 Oba finały 29 stycznia No ale wcześniej będzie finał AO

3

@MesQueUnClub96 Zaczyna się jazda. Przegrał w tiebreak, pewnie przegra, ale walczy jak równy a Amerykancem. Ale wiadomo modne jest jechanie go to jadę

konto usunięte

1

@tbas do tego nie z jakimś ogórem, tylko Fritzem który grał na finalsach i walczył z Novakiem jak równy z równym

4

@MesQueUnClub96 Nie rozumiem jazdy cały czas po nim, mam wrażenie, że każdy teraz musi być jak Iga, albo wygrywasz wszystko albo jesteś słaby i beznadziejny.

1

@tbas Musi się przełamać wreszcie na wielkich szlemach i zobaczymy co będzie

konto usunięte

1

@tbas nie wiem czy jest ktoś w Polsce tak krytykowany w stosunku krytyka i sukcesy. Chyba tylko Lewy

3

@barcelonaLM nic nie musi, jest u nas najlepszy i tyle. Nie jest tenisista na TOP 3, ale jest dobry i tyle. Mam wrażenie ze dla kibiców albo zdobywasz LM albo jesteś słaby i tyle

1

@tbas oczywiście, że lepszego Polaka nie ma ale nie gramy mistrzostw Polski tylko porównujemy go z innymi. Na ten moment oprócz półfinału Wimbledonu, który osiągnął pokonując kontuzjowanego blisko 40 letniego Federera no to bilans nie jest imponujący. Z pewnością stać go na więcej co pokazuje miejsce w rankingu

0

@barcelonaLM Jest zajeb. Bo jako jedyny Polak potrafi ugrać takie wyniki, czego nie pojmujesz bo dla ciebie albo się wygrywa mistrzistwa albo jest się nikim

0

@tbas nie, wystarczy jakby osiągnął w tym roku półfinał jakiegoś szlema, lub był w 4 rundzie na dwóch, trzech. To by był przełomowy rok pod względem GS dla niego, chyba nie są to duże oczekiwania względem gracza z TOP10?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?