- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1272 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
14
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1272 Culés
2
Ale Strażnicy Galaktyki to jest naprawdę kawał dobrej gry. Wiedziałem, że jest dobra, ale mimo to spore zaskoczenie in plus. PS nie lubię Marvela jakby co.
@clyde @Jakchcesz @marcin62 @macio_944 @koksik2700
0
@masq Dwie części są kozackie a w maju wychodzi trzecia jbc.
0
@xvcWinterSoldier ale ja tu o grze pisałem. Moim zdaniem przewyższa nawet filmy, które uważam za bardzo dobre.
0
@masq Aaa dobra nie doczytałem, wybacz ;D
0
@masq kolega mi opowiadał. Ja osobiście nie grałem. Nie moje klimaty właśnie.
0
@masq Chyba jedna z lepszych gier spod szyldu 'Marvel' (konkurencji to oni za dużej nie mieli) - bardzo przyjemna gierka aczkolwiek trochę przegadana, nie irytowałoby mnie to gdyby po przejściu do innej lokacji dialogi magicznie się nie urywały. xD
0
@marcin62 teraz myślę co następne. Ogólnie widzę, że mamy w miarę podobny gust. Zapodaj 5 bardzo dobrych tytułów (mogą być stare).
0
@masq A na jaki gatunek masz chrapkę?
0
@marcin62 nie skreślam niczego byle singlowa.
0
@masq
Mass Effect - warto ograć cała trylogię, mimo iż archaiczność pierwszej części może Cię odrzucić.
A Plague Tale obie części
Remaster pierwszej Mafii i druga część.
Trylogia Metro
BioShock Infinite ale pozostałe części też świetne
Trylogia Arkham
Deus Ex Bunt/Rozłam ludzkości
Dishonored 1/2
The Walking Dead od telltale
i może terminator resistance, sleeping dogs
Lista trochę większa ale pewnie sporo tych gierek obiło Ci się o uszy/grałeś w nie. :D
0
@marcin62 wszystko z tego albo grałem i mi się podobało albo mam na liście do ogrania poza: terminatorem res, speeping dogs i metro. Sprawdzę sobie recki i gameplaye. Dzięki. Tylko mnie tą listą utwierdziłeś, że mamy podobny gust.
0
@masq TR to gra szczególnie dla fanów pierwszego i drugiego terminatora, dla niektórych wręcz kanoniczna
Ale recek z tego co pamiętam jakis świetnych nie zebrała